Hakkımızda

ANKA BOTANİK 2015 yılında peyzaj tasarım projeleri ve uygulamaları alanında çalışmalar yapmak, müşterilerinin istek ve beklentilerinin en iyi şekilde karşılamak, farklılık, farkındalık yaratmak ve bu doğrultuda bilinçli tüketicilere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Şirketimiz 40000 m2 alanıyla proje tasarım uygulama, bitki üretim pazarlama ve peyzaj bakımı alanlarında faaliyetlerini yürütmektedir.

Peyzaj algısının günden güne değiştiği bir ortamda proje tasarım aşamasında modern çizgileri kullanan, uygulama esnasında da aynı hassasiyette olan Anka Botanik; hem ihtiyaçlarınıza karşılık verir hem de alışılmadık, size özgü tasarımlar sunar. Firmamız, hayalinizdeki yaşam alanını bizlerin deneyimiyle birleştirip projelendirir.

Uygulanmasını istediğiniz projede doğallığı yakalayabilmek için ahşap merdivenler, pergolalar, sert zemin kaplamaları ve çitler size özgü tasarımlar sunulmasında önemli rol oynayan detaylardır.

Modern peyzaj projelerinde bir önemli materyal de doğal taşlardır. Mevcut vaziyet planında, sert zemin kaplamaları, yürüyüş yolları, çiçek parteri çevreleri ve bahçe duvarları doğal taşların kullanılacağı doğal yerlerdir.

Arzu ederseniz otomatik sulama sistemi projesi, arazi eğitimine göre drenaj projesi, yüzme veya süs havuzu projesi mevcut peyzaj projesine entegre edilir.

Firmamız projelendirme ve uygulama faaliyetleri sonrasında bakım faaliyetleri de yürütmektedir.

Bizlerin hedef ve hayali ise; siz değerli müşterilerimizin kaliteli ürün ve hizmetle memnuniyetini daim kılmaktır.

2012 yılında kurulmuş olan Güney Botanik; bitki üretim çalışmalarına ANKA Botanik A.Ş. adlı yeni firması üzerinden devam etmektedir.